Start | O nas | Impressum | Kontakt | Pomoc | Mapa stron | Euro 2008
Kurs franka
Deutsch Français Italiano English Po polsku
Dziś     Jutro
Pogoda
Wiadomości:
SMI: 
Newsletter
Najnowsze informacje na twój e-mail
szwajcarskie.info
Lista hoteli przez nas polecanych
Swiss Club
Zobacz dlaczego warto wstąpić do naszego klubu
   więcej...
Gazetka online
Przeczytaj naszą gazetkę online. Warto na prawdę!
   więcej...
Najlepsze wina
Szwajcarskie wina są rzeczywiście doskonałe.
   więcej...
Wjazd na Corviglie punkt startu zjazdów
      Sport: ośrodki narciarskie
Mistrzostwa świata w narciarstwie alpejskim 2003
Logo WM 2003St. Moritz to miejsce, gdzie co roku odbywają się zawody narciarskie różnej rangi od mistrzostw Szwajcarii po mistrzostwa świata.

Dnia 15.02.2003 r. odbył się slalom kobiet (2 biegi).

Slalom przeprowadzono na trasie "Engiadina". Start na wysokości 2205 m n.p.m., meta na wysokości 2040 m n.p.m. (różnica poziomów 165 m), 60 bramek. Zawody rozpoczęły się o godz. 10.00

Startowały 74 zawodniczki. Oto wyniki I biegu:

Nazwisko i imię (kraj) - wynik - miejsce
  1  Janica Kostelic  (CRO) - 49.32
  2  Marlies Schild  (AUT) -  49.72
  3  Nicole Hosp  (AUT) - 49.77
  4  Laure Pequegnot  (FRA) - 50.32
  5  Anna Ottosson  (SWE) -  50.33
  6  Sonja Nef  (SUI) -  50.35
  7  Tanja Poutiainen  (FIN) -  50.50
  8  Monika Bergmann  (GER) -  50.52
  9  Christel Pascal  (FRA) -  50.54
 10  Annalisa Ceresa  (ITA) -  50.79
 10  Martina Ertl  (GER) -  50.79
 12  Sabine Egger  (AUT) -  50.82
 13  Spela Pretnar  (SVN) -  50.86
 14  Nika Fleiss  (CRO) -  50.87
 15  Anja Pärson  (SWE) -  50.92
 16  Sarka Zahrobska  (CZE) -  50.97
 17  Claudia Riegler  (NZL) -  51.04
 18  Manuela Moelgg  (ITA) -  51.19
 19  Resi Stiegler  (USA) -  51.26
 20  Marlies Öster  (SUI) -  51.39
 21  Susanne Ekman  (SWE) -  51.44
 22  Petra Zakourilova  (CZE) -  51.53
 23  Henna Raita  (FIN) -  51.57
 24  Lisa Bremseth  (NOR) -  51.74
 25  Corina Gruenenfelder  (SUI) -  51.78
 26  Nicole Gius  (ITA) -  51.79
 27  Line Viken  (NOR) -  51.86
 28  Emily Brydon  (CAN) -  52.13
 29  Hedda Berntsen  (NOR) -  52.19
 30  Ana Jelusic  (CRO) -  52.31
 31  Emma Carrick-Anderson  (GBR) -  52.49
 32  Britt Janyk  (CAN) -  52.66
 33  Noriyo Hiroi  (JPN) -  52.67
 34  Denise Karbon  (ITA) -  52.69
 35  Allison Forsyth  (CAN) -  52.82
 36  Lea Dabic  (SVN) -  52.96
 37  Eva Kurfuerstova  (CZE) -  53.20
 38  Karen Persyn  (BEL) -  53.44
 39  Dagmara Krzyżyńska  (POL) -  53.71
 40  Zuzana Smerciakova  (SVK) -  53.84
 41  Sofia Akhmeteli  (GEO) -  53.89
 42  Katarzyna Karasińska  (POL) -  54.15
 43  Macarena Simari Birkner  (ARG) -  54.19
 44  Maria Belen Simari Birkner  (ARG) -  54.30
 45  Rowena Bright  (AUS) -  54.55
 46  Jessica Walter  (LIE) -  54.89
 47  Kumiko Kashiwagi  (JPN) -  55.18
 48  Erika McLeod  (NZL) -  55.82
 49  Yulia Siparenko  (UKR) -  56.73
 50  Borijana Zlatareva  (BUL) -  56.82
 51  Reka Tuss  (HUN) -  59.75
 52  Kathryn Hitzig  (ISR) -  1:00.90
 53  Sara Farivarz  (IRL) -  1:01.41
 54  Maria Kirkova  (BUL) -  1:02.06
 55  Mariam Kaishauri  (GEO) -  1:02.30
 56  Vera Eremenko  (KAZ) -  1:03.08
 57  Mirella Arnhold  (BRA) -  1:05.84
 58  Soha Frem  (LIB) -  1:07.24
 59  Kristina Koznick  (USA) -  1:30.06
nie ukończyła  Sarah Schleper  (USA)
nie ukończyła  Annemarie Gerg  (GER)
nie ukończyła  Trine Rognmo-Bakke  (NOR)
nie ukończyła  Elisabeth Goergl  (AUT)
nie ukończyła  Maria Riesch  (GER)
nie ukończyła  Julia Mancuso  (USA)
nie ukończyła  Ana Drev  (SVN)
nie ukończyła  Maria José Rienda Contreras  (ESP)
nie ukończyła  Lucie Hrstkova  (CZE)
nie ukończyła  Tina Maze  (SVN)
nie ukończyła  Evgenija Iwatschenko  (RUS)
nie ukończyła  Jana Staffenova  (SVK)
nie ukończyła  Jelena Lolovic  (YUG)
nie ukończyła  Lubica Lopusna  (SVK)
nie ukończyła  Kristina Repcinova  (SVK)
- wyniki 2 biegu slalomu kobiet:
  1  Anja Pärson  (SWE) -  49.66
  2  Janica Kostelic  (CRO) -  50.23
  3  Emily Brydon  (CAN) -   50.25
  4  Line Viken  (NOR) -   50.34
  5  Marlies Öster  (SUI) -   50.42
  6  Marlies Schild  (AUT) -   50.46
  7  Anna Ottosson  (SWE) -   50.61
  8  Petra Zakourilova  (CZE) -   50.67
  9  Nicole Hosp  (AUT) -   50.69
 10  Sonja Nef  (SUI) -   50.71
 11  Nika Fleiss  (CRO) -   50.73
 12  Sabine Egger  (AUT) -   50.80
 13  Annalisa Ceresa  (ITA) -   50.88
 14  Manuela Moelgg  (ITA) -   50.89
 15  Laure Pequegnot  (FRA) -   50.98
 16  Susanne Ekman  (SWE) -   51.01
 17  Claudia Riegler  (NZL) -   51.05
 18  Resi Stiegler  (USA) -   51.11
 19  Henna Raita  (FIN) -   51.14
 20  Christel Pascal  (FRA) -   51.15
 21  Tanja Poutiainen  (FIN) -   51.16
 22  Monika Bergmann  (GER) -   51.18
 23  Nicole Gius  (ITA) -   51.48
 24  Ana Jelusic  (CRO) -   51.85
 25  Eva Kurfuerstova  (CZE) -   51.89
 26  Britt Janyk  (CAN) -   52.11
 27  Denise Karbon  (ITA) -   52.16
 28  Emma Carrick-Anderson  (GBR) -   52.17
 29  Jessica Walter  (LIE) -   52.76
 30  Noriyo Hiroi  (JPN) -   52.87
 31  Allison Forsyth  (CAN) -   52.94
 32  Katarzyna Karasińska  (POL)  53.46
 33  Dagmara Krzyżyńska  (POL) 53.48
 34  Lea Dabic  (SVN) -  53.63
 35  Kumiko Kashiwagi  (JPN) -   54.18
 36  Sofia Akhmeteli (GEO) -   54.25
 37  Karen Persyn  (EL) -   54.27
 38  Macarena Simari Birkner (ARG) -   54.61
 39  Erika McLeod  (NZL) -   55.15
 40  Rowena Bright  (AUS) -   55.24
 41  Yulia Siparenko  (UKR) -  55 .74
 42  Maria Kirkova  (BUL) -   56.06
 43  Borijana Zlatareva  (BUL) -   56.38
 44  Reka Tuss  (HUN) -  58 .80
 45  Mariam Kaishauri  (GEO) -   1:00.43
 46  Kathryn Hitzig  (ISR) -  1:00.84
 47  Vera Eremenko  (KAZ) -   1:02.40
 48  Mirella Arnhold  (BRA) -   1:04.49
 49  Soha Frem  (LIB) -   1:08.30
 50  Sara Farivarz  (IRL) -   1:18.96
nie startowała  Kristina Koznick  (USA)
nie ukończyła  Martina Ertl  (GER)
nie ukończyła  Spela Pretnar  (SVN)
nie ukończyła  Hedda Berntsen  (NOR)
nie ukończyła  Corina Gruenenfelder  (SUI)
nie ukończyła  Sarka Zahrobska  (CZE)
nie ukończyła  Lisa Bremseth  (NOR)
nie ukończyła  Zuzana Smerciakova  (SVK)
nie ukończyła  Maria Belen Simari Birkner  (ARG)
- wyniki ogólne slalomu kobiet po 2 biegach:
  1  Janica Kostelic  (CRO) -   1:39.55
  2  Marlies Schild  (AUT) -   1:40.18
  3  Nicole Hosp  (AUT) -  1:40.46
  4  Anja Pärson  (SWE) -   1:40.58
  5  Anna Ottosson  (SWE) -   1:40.94
  6  Sonja Nef  (SUI) -   1:41.06
  7  Laure Pequegnot  (FRA) -   1:41.30
  8  Nika Fleiss  (CRO) -  1:41.60
  9  Sabine Egger  (AUT) -   1:41.62
 10  Tanja Poutiainen  (FIN) -   1:41.66
 11  Annalisa Ceresa  (ITA) -   1:41.67
 12  Christel Pascal  (FRA) -   1:41.69
 13  Monika Bergmann  (GER) -   1:41.70
 14  Marlies Öster  (SUI) -   1:41.81
 15  Manuela Moelgg  (ITA) -   1:42.08
 16  Claudia Riegler  (NZL) -   1:42.09
 17  Petra Zakourilova  (CZE) -   1:42.20
 17  Line Viken  (NOR) -   1:42.20
 19  Resi Stiegler  (USA) -   1:42.37
 20  Emily Brydon  (CAN) -   1:42.38
 21  Susanne Ekman  (SWE) -   1:42.45
 22  Henna Raita  (FIN) -   1:42.71
 23  Nicole Gius  (ITA) -   1:43.27
 24  Ana Jelusic  (CRO) -   1:44.16
 25  Emma Carrick-Anderson  (GBR) -   1:44.66
 26  Britt Janyk  (CAN) -   1:44.77
 27  Denise Karbon  (ITA) -   1:44.85
 28  Eva Kurfuerstova  (CZE) -   1:45.09
 29  Noriyo Hiroi  (JPN) -   1:45.54
 30  Allison Forsyth  (CAN) -   1:45.76
 31  Lea Dabic  (SVN) -   1:46.59
 32  Dagmara Krzyżyńska  (POL) -   1:47.19
 33  Katarzyna Karasińska  (POL) -   1:47.61
 34  Jessica Walter  (LIE) -   1:47.65
 35  Karen Persyn  (BEL) -   1:47.71
 36  Sofia Akhmeteli  (GEO) -   1:48.14
 37  Macarena Simari Birkner  (ARG) -   1:48.80
 38  Kumiko Kashiwagi  (JPN) -   1:49.36
 39  Rowena Bright  (AUS) -   1:49.79
 40  Erika McLeod  (NZL) -  1:50.97
 41  Yulia Siparenko  (UKR) -   1:52.47
 42  Borijana Zlatareva  (BUL) -  1:53.20
 43  Maria Kirkova  (BUL) -  1:58.12
 44  Reka Tuss  (HUN) -  1:58.55
 45  Kathryn Hitzig  (ISR) -  2:01.74
 46  Mariam Kaishauri  (GEO) -  2:02.73
 47  Vera Eremenko  (KAZ) -  2:05.48
 48  Mirella Arnhold  (BRA) -  2:10.33
 49  Soha Frem  (LIB) -  2:15.54
 50  Sara Farivarz  (IRL) -   2:20.37
nie startowała  Kristina Koznick  (USA)
nie ukończyła  Spela Pretnar  (SVN)
nie ukończyła  Martina Ertl  (GER)
nie ukończyła  Hedda Berntsen  (NOR)
nie ukończyła  Corina Gruenenfelder  (SUI)
nie ukończyła  Maria Belen Simari Birkner  (ARG)
nie ukończyła  Sarka Zahrobska  (CZE)
nie ukończyła  Zuzana Smerciakova  (SVK)
nie ukończyła  Lisa Bremseth  (NOR)
Dane: http://www.stmoritz2003.ch
REKLAMA
Pierwszy polski sklep internetowy w Szwajcarii
Zobacz także te strony:
  ::  genewa info  ::  praca.szwajcaria.net  :: szwajcarskiebanki.pl  ::  valais-wallis.pl  ::  stgallen.pl  ::  swisshotels.pl ::  
Copyright © 2001 - 2015 by 'szwajcaria.net'
Zarezerwuj domek
w Szwajcarii:
Reklama:

Zegarki na miarę

Zarezerwuj hotel w Szwajcarii:


Konto w szwajcarskim banku

Nauka w Szwajcarii
Reklama:
Strona Fundacji Lifeboat