Start | O nas | Impressum | Kontakt | Pomoc | Mapa stron | Euro 2008
Kurs franka
Deutsch Français Italiano English Po polsku
Dziś     Jutro
Pogoda
Wiadomości:
SMI: 
Newsletter
Najnowsze informacje na twój e-mail
więcej info
Tu znajdziecie inne informacje o Szwajcarii
Swiss Club
Zobacz dlaczego warto wstąpić do naszego klubu
   więcej...
Gazetka online
Przeczytaj naszą gazetkę online. Warto na prawdę!
   więcej...
Najlepsze wina
Szwajcarskie wina są rzeczywiście doskonałe.
   więcej...
Wnętrze jednego z oddziałów Migros Bank
      Gospodarka: banki
Banki szwajcarskie
To banknot 1000 franków, który wkrótce straci ważnośćSzwajcaria słynie z bankowości. System bankowy jest doskonale zorganizowany i nadzorowany. Zapewnia pełną tajemnicę bankową i bezpieczeństwo wkładów.

Genewa, Zurych, Lugano to największe ośrodki bankowe Szwajcarii. Wszystkie ważniejsze banki świata mają tu swoje siedziby, bądź przedstawicielstwa. Przez tutejsze banki przepływa 38 % światowych środków inwestycyjnych.


Miasto Genewa żyje w dużym stopniu z banków. Jest ich tu ponad 150 i zatrudniają blisko 18 % ogólnej liczby mieszkańców!

Specjalnie dla polskiego rynku przygotowaliśmy oddzielną witrynę dotyczącą wyłącznie banków: banki.szwajcaria.net i www.szwajcarskiebanki.pl.

Teraz, po wejściu w życie nowego polskiego prawa dewizowego, każdy Polak na prawo otwierać konta i lokowanie swoich pieniędzy w dowolnym kraju bez specjalnego zezwolenia.

Znajdziecie tam wszelkie informacje potrzebne do wybrania banku, w którym chcielibyście ulokować Wasze pieniądze. Tu będą bezpieczne i profesjonalnie zarządzane. Oferta szczególnie przydatna osobom zainteresowanym usługami typu "private banking", ale także dla mniej zasobnych, którzy po prostu chcą mieć pewność, że ich pieniądze są bezpieczne, że nie grożą im żadne awarie, jak to się dzieje ostatnio nagminnie w polskich bankach.

Warto się też nad tym zastanowić dziś, gdy sytuacja geopolityczna jest (ostrożnie mówiąc) niepokojąca lokowanie swoich środków w Szwajcarii może mieć wyjątkowe znaczenie. Szwajcaria leży daleko od krajów potencjalnych konfliktów, to kraj neutralny, przez który przechodzi większość światowych zasobów finansowych. To gwarantuje, że kraj ten zawsze będzie pod ochroną wielkich tego świata, zapewniając bezpieczeństwo zgromadzonych tu środków finansowych.

Jeśli chcecie założyć konto w Szwajcarii zajrzyjcie już teraz do strony "konto".

REKLAMA
Pierwszy polski sklep internetowy w Szwajcarii
Zobacz także te strony:
  ::  genewa info  ::  praca.szwajcaria.net  :: szwajcarskiebanki.pl  ::  valais-wallis.pl  ::  stgallen.pl  ::  swisshotels.pl ::  
Copyright © 2001 - 2015 by 'szwajcaria.net'
Zarezerwuj domek
w Szwajcarii:
edom.pl Domy i apartamenty wakacyjne
Reklama:
Zegarki na miarę

Zarezerwuj hotel w Szwajcarii:


Konto w szwajcarskim banku

Nauka w Szwajcarii
Kolejka na Jungfrau
Sklep 3 Suisses
Kosmetyki Yves Rocher
Tu może być Twoja reklama
Reklama:
Strona Fundacji Lifeboat