Pierwszy Portal o Szwajcarii po polsku

Artykuł

 Najnowsze
  • Szwajcaria wygrała z Gruzją 1 : 0 Dziś w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2020 Szwajcaria wygrała z Gruzją 1 : 0. Bramkę dla Szwajcarii zdobył debiutant w reprezentacji Cedric Itten. Mecz odbył się w mieście St. Gallen...
  • Ewakuacja 200 turystów helikopterem Ewakuacja 200 turystów helikopterem z Kleine Scheidegg (BE). Bardzo trudną noc mają za sobą turyści, którzy w czwartek wybrali się kolejką na Kleine Scheidegg (w drodze na Jungfrau). Trasa ta...
  • Szwajcaria mistrzem świata U17 w 2009 Dziś mija dokładnie 10 lat od największego sukcesu szwajcarskiej piłki nożnej – tytułu mistrza świata w piłce nożnej dla drużyny szwajcarskich juniorów U-17. Rozegrany w Nigerii turniej o tytuł mistrza...
  • Trzęsienie ziemi w Szwajcarii Trzęsienie ziemi w Szwajcarii. W ostatnich dniach trzęsie się ziemia w kantonie Valais na południu Szwajcarii. We wtorek na południe od góry Wildhorn na Wyżynie Berneńskiej zatrzęsła się ziemia o...
  • Druga tura wyborów do Rady Stanów Nie wszędzie udało się uzyskać wyniki za pierwszym razem. Poniżej kantony w których będzie druga tura wyborów do Rady Stanów oraz data ich przeprowadzenia: Argowia – 24.11.2019 Bazylea-Kraj – 24.11.2019...
  • Szwajcarskie partie po wyborach Szwajcarskie partie po wyborach do Rady Narodowej 20 października 2019 r. Ponieważ wybory Rady Stanów nie zakończyły się jeszcze – będzie druga tura wyborów to dziś skupimy się na pełnych...
  • Skład osobowy nowej Rady Narodowej Poniżej prezentujemy listę wszystkich osób, które od społeczeństwa uzyskały mandat do zasiadania w Radzie Narodowej: Pierwsze zestawienie obejmuje wszystkie nowo wybrane osoby, które dotychczas nie były obecne w szwajcarskim parlamencie....
  • Ponad 40 % kandydatów do szwajcarskiego parlamentu to kobiety Ponad 40 % kandydatów do szwajcarskiego parlamentu to kobiety. Federalna Komisja ds. Kobiet (Eidgenössische Kommission für Frauenfragen EKF) podała dane statystyczne dotyczące udziału kobiet w wyborach 2019 r. Z zestawienia...
  • Program pomaga wyborcom wybrać najlepszego kandydata na posła. Program pomaga wyborcom wybrać najlepszego kandydata na posła. Niezależna szwajcarska organizacja Vimentis opracowała przed laty specjalny program wspomagający wybór kandydatów. Jego działanie polega na tym, że osoba używająca programu określa...
  • Szwajcaria skreślona z listy rajów podatkowych. Szwajcaria skreślona z listy rajów podatkowych. Wczoraj Unia Europejska w specjalnym komunikacie unijnego komisarza ds. finansów oznajmiła, że Szwajcaria została definitywnie usunięta z szarej listy rajów podatkowych i to przed...

Challenge League wyniki meczów sezonu 2010/2011

Challenge League wyniki meczów sezonu 2010/2011
Maj 25
21:55 2011

Challenge League to druga po Axpo Super League liga szwajcarska. Gra w niej 16 drużyn, z których tylko jedna awansuje do Axpo Super League.

Druga drużyna w tabeli gra mecze barażowe z przedostatnią drużyną Axpo. W tym roku druga drużyna Challenge League – Servette FC gra 2 mecze barażowe z przedostatnią drużyną tabeli Axpo – AC Bellinzona.

Oto wyniki wszystkich meczów Challenge League (byłej National Liga B) w sezonie 2010/2011:

Piątek – 23.07.2010:
20:00 SC Kriens – Yverdon-Sport FC 1 : 0
Sobota – 24.07.2010
17:30 FC Stade Nyonnais – FC Schaffhausen 1 : 4
18:00 FC Biel-Bienne – FC Wil 1900 1 : 1
19:30 SR Delémont – FC Wohlen 2 : 1
19:30 FC Lugano – FC Chiasso 4 : 1
Niedziela – 25.07.2010
16:00 FC Lausanne-Sport – FC Winterthur 4 : 0
16:00 FC Vaduz – Servette FC 1 : 4
Poniedziałek – 26.07.2010
20:10 FC Aarau – FC Locarno 2 : 0
Piątek – 30.07.2010
19:45 FC Schaffhausen – FC Vaduz 2 : 1
Sobota – 31.07.2010
17:30 FC Wohlen – FC Lugano 0 : 3
17:30 Yverdon-Sport FC – FC Aarau 2 : 0
18:00 FC Winterthur – SC Kriens 1 : 3
19:00 Servette FC – FC Biel-Bienne 2 : 0
19:30 FC Chiasso – SR Delémont 1 : 3
19:30 FC Locarno – FC Stade Nyonnais 1 : 0
Poniedziałek – 02.08.2010
20:10 FC Wil 1900 – FC Lausanne-Sport 0 : 2
Piątek – 06.08.2010
19:45 FC Locarno – FC Chiasso 0 : 1
Sobota – 07.08.2010
17:30 FC Aarau – FC Wohlen 2 : 0
19:00 Servette FC – FC Stade Nyonnais 3 : 1
19:30 FC Lugano – SC Kriens 2 : 0
19:30 SR Delémont – FC Schaffhausen 3 : 2
Niedziela – 08.08.2010
16:00 FC Lausanne-Sport – Yverdon-Sport FC 3 : 0
Poniedziałek – 09.08.2010
20:10 FC Biel-Bienne – FC Winterthur 3 : 1
Piątek – 13.08.2010
19:45 SC Kriens – FC Locarno 1 : 1
19:45 FC Schaffhausen – Yverdon-Sport FC 0 : 1
Sobota – 14.08.2010
17:30 FC Wohlen – FC Biel-Bienne 1 : 1
17:30 FC Stade Nyonnais – FC Wil 1900 0 : 3
18:00 FC Winterthur – Servette FC 3 : 1
18:30 FC Lausanne-Sport – SR Delémont 2 : 1
19:30 FC Chiasso – FC Aarau 1 : 1
Poniedziałek – 16.08.2010
20:10 FC Vaduz – FC Lugano 0 : 3
Czwartek – 19.08.2010
19:45 FC Wil 1900 – FC Vaduz 1 : 2
Sobota – 21.08.2010
16:00 Yverdon-Sport FC – FC Winterthur 0 : 3
17:30 FC Aarau – FC Schaffhausen 1 : 1
18:00 FC Biel-Bienne – FC Chiasso 2 : 1
19:00 Servette FC – SC Kriens 6 : 0
19:30 SR Delémont – FC Stade Nyonnais 1 : 1
Niedziela – 22.08.2010
17:30 FC Lugano – FC Lausanne-Sport 1 : 2
18:00 FC Locarno – FC Vaduz 1 : 3
Poniedziałek – 23.08.2010
20:10 FC Wil 1900 – FC Wohlen 0 : 3
Piątek – 27.08.2010
19:45 FC Lugano – FC Locarno 2 : 0
19:45 FC Schaffhausen – FC Chiasso 0 : 2
Sobota – 28.08.2010
17:30 FC Wohlen – Yverdon-Sport FC 2 : 1
18:30 FC Vaduz – SR Delémont 6 : 1
19:00 Servette FC – FC Wil 1900 2 : 0
Niedziela – 29.08.2010
14:30 SC Kriens – FC Stade Nyonnais 1 : 1
16:00 FC Lausanne-Sport – FC Biel-Bienne 3 : 2
Poniedziałek – 30.08.2010
20:10 FC Winterthur – FC Aarau 1 : 2
Piątek – 10.09.2010
19:45 FC Biel-Bienne – FC Vaduz 0 : 4
Sobota – 11.09.2010
17:30 FC Stade Nyonnais – FC Aarau 3 : 0
17:30 FC Wil 1900 – SC Kriens 2 : 1
17:30 FC Wohlen – FC Lausanne-Sport 2 : 1
17:30 Yverdon-Sport FC – FC Lugano 0 : 4
18:00 FC Chiasso – FC Winterthur 1 : 1
Niedziela – 12.09.2010
15:30 SR Delémont – FC Locarno 1 : 0
Poniedziałek – 13.09.2010
20:10 FC Schaffhausen – Servette FC 1 : 0
Piątek – 24.09.2010
19:45 SC Kriens – FC Chiasso 0 : 2
Sobota – 25.09.2010
17:30 FC Locarno – FC Wil 1900 1 : 1
17:30 Yverdon-Sport FC – FC Stade Nyonnais 1 : 2
18:00 FC Winterthur – FC Wohlen 2 : 2
18:00 FC Biel-Bienne – FC Schaffhausen 2 : 1
19:00 Servette FC – FC Lausanne-Sport 1 : 2
Niedziela – 26.09.2010
14:30 FC Lugano – SR Delémont 3 : 0
Poniedziałek – 27.09.2010
20:10 FC Aarau – FC Vaduz 2 : 3
Sobota – 02.10.2010
17:00 FC Vaduz – Yverdon-Sport FC 5 : 1
17:30 FC Wil 1900 – FC Chiasso 1 : 2
17:30 FC Wohlen – FC Locarno 0 : 0
17:30 FC Stade Nyonnais – FC Winterthur 3 : 3
Niedziela – 03.10.2010
14:30 FC Lugano – FC Biel-Bienne 2 : 2
15:30 SR Delémont – Servette FC 0 : 3
16:00 FC Lausanne-Sport – FC Aarau 2 : 2
Poniedziałek – 04.10.2010
20:10 FC Schaffhausen – SC Kriens 0 : 0
Piątek – 22.10.2010
19:45 FC Biel-Bienne – FC Stade Nyonnais 5 : 0
19:45 FC Schaffhausen – FC Wohlen 2 : 1
Sobota – 23.10.2010
17:30 Yverdon-Sport FC – SR Delémont 1 : 4
17:30 SC Kriens – FC Vaduz 0 : 1
Niedziela – 24.10.2010
15:00 Servette FC – FC Locarno 4 : 1
16:00 FC Aarau – FC Wil 1900 1 : 2
Poniedziałek – 25.10.2010
20:10 FC Winterthur – FC Lugano 2 : 1
Sobota – 30.10.2010
17:00 FC Vaduz – FC Chiasso 1 : 0
17:30 Yverdon-Sport FC – FC Wil 1900 0 : 2
17:30 SC Kriens – FC Lausanne-Sport 1 : 3
17:30 FC Locarno – FC Biel-Bienne 2 : 2
17:30 FC Stade Nyonnais – FC Wohlen 3 : 2
Niedziela – 31.10.2010
16:00 FC Winterthur – SR Delémont 1 : 2
Poniedziałek – 01.11.2010
20:10 FC Aarau – Servette FC 0 : 0
Niedziela – 07.11.2010
14:30 FC Schaffhausen – FC Winterthur 2 : 1
14:30 FC Wil 1900 – FC Lugano 2 : 1
14:30 FC Chiasso – FC Stade Nyonnais 3 : 0
15:00 Servette FC – Yverdon-Sport FC 3 : 1
15:00 FC Biel-Bienne – FC Aarau 7 : 1
15:30 SR Delémont – SC Kriens 1 : 1
Poniedziałek – 08.11.2010
20:10 FC Wohlen – FC Vaduz 1 : 3
Niedziela – 14.11.2010
14:30 FC Winterthur – FC Wil 1900 3 : 1
14:30 Yverdon-Sport FC – FC Biel-Bienne 0 : 2
14:30 FC Chiasso – Servette FC 2 : 1
14:30 FC Locarno – FC Schaffhausen 3 : 1
15:00 FC Stade Nyonnais – FC Lugano 0 : 1
15:00 FC Vaduz – FC Lausanne-Sport 1 : 0
16:00 FC Aarau – SR Delémont 2 : 3
Poniedziałek – 15.11.2010
20:10 SC Kriens – FC Wohlen 2 : 0
Niedziela – 21.11.2010
14:30 FC Lausanne-Sport – FC Locarno 5 : 2
Sobota – 27.11.2010
17:00 FC Schaffhausen – FC Lausanne-Sport 1 : 1
17:30 FC Wohlen – Servette FC 0 : 0
Niedziela – 28.11.2010
14:30 FC Winterthur – FC Locarno 2 : 0
14:30 SC Kriens – FC Biel-Bienne 3 : 1
15:15 FC Stade Nyonnais – FC Vaduz 2 : 5
15:30 SR Delémont – FC Wil 1900 1 : 0
Poniedziałek – 29.11.2010
20:10 FC Lugano – FC Aarau 1 : 0
Niedziela – 05.12.2010
14:30 FC Locarno – Yverdon-Sport FC 2 : 3
14:30 FC Wil 1900 – FC Schaffhausen 2 : 1
14:30 FC Chiasso – FC Wohlen 4 : 1
16:00 FC Aarau – SC Kriens 0 : 1
Poniedziałek – 06.12.2010
20:10 FC Vaduz – FC Winterthur 3 : 0
Niedziela – 20.02.2011
14:30 SC Kriens – Servette FC 1 : 1
14:30 FC Lausanne-Sport – FC Wil 1900 2 : 0
14:30 FC Locarno – FC Wohlen 0 : 0
14:30 FC Schaffhausen – SR Delémont 0 : 1
14:30 FC Winterthur – FC Chiasso 1 : 2
15:00 FC Stade Nyonnais – Yverdon-Sport FC 1 : 0
15:00 FC Aarau – FC Biel-Bienne 5 : 3
Poniedziałek – 21.02.2011
20:10 FC Lugano – FC Vaduz 2 : 1
Sobota – 26.02.2011
16:00 FC Vaduz – FC Locarno 2 : 1
17:00 FC Chiasso – FC Schaffhausen 1 : 0
17:30 FC Wohlen – FC Winterthur 1 : 1
Niedziela – 27.02.2011
14:30 Yverdon-Sport FC – FC Lausanne-Sport 0 : 0
15:00 FC Stade Nyonnais – SC Kriens 2 : 0
15:00 FC Biel-Bienne – FC Lugano 2 : 3
15:30 SR Delémont – FC Aarau 3 : 3
Poniedziałek – 28.02.2011
20:10 FC Wil 1900 – Servette FC 0 : 0
środa – 02.03.2011
19:00 FC Lausanne-Sport – FC Chiasso 2 : 1
19:45 FC Lugano – FC Schaffhausen 2 : 1
Sobota – 05.03.2011
16:00 FC Wohlen – SR Delémont 3 : 0
Niedziela – 06.03.2011
14:30 Yverdon-Sport FC – FC Vaduz 0 : 3
14:30 FC Chiasso – FC Wil 1900 2 : 1
14:30 SC Kriens – FC Lugano 0 : 1
14:30 FC Winterthur – FC Stade Nyonnais 0 : 0
15:00 FC Locarno – FC Lausanne-Sport 1 : 1
15:00 Servette FC – FC Aarau 4 : 2
Poniedziałek – 07.03.2011
20:10 FC Schaffhausen – FC Biel-Bienne 1 : 2
Sobota – 12.03.2011
16:00 FC Stade Nyonnais – Servette FC 0 : 1
16:00 FC Vaduz – SC Kriens 2 : 1
18:00 FC Lausanne-Sport – FC Wohlen 1 : 2
Niedziela – 13.03.2011
14:30 FC Lugano – FC Wil 1900 2 : 1
14:30 FC Schaffhausen – FC Locarno 2 : 1
15:00 FC Biel-Bienne – Yverdon-Sport FC 3 : 1
15:30 SR Delémont – FC Winterthur 1 : 3
Poniedziałek – 14.03.2011
20:10 FC Aarau – FC Chiasso 0 : 0
środa – 16.03.2011
19:45 FC Lausanne-Sport – FC Stade Nyonnais 1 : 1
Sobota – 19.03.2011
14:30 FC Locarno – FC Lugano 1 : 2
17:30 FC Wohlen – FC Stade Nyonnais 1 : 2
Niedziela – 20.03.2011
14:30 Yverdon-Sport FC – FC Schaffhausen 0 : 4
14:30 FC Chiasso – FC Vaduz 0 : 1
14:30 SC Kriens – FC Aarau 0 : 1
14:30 FC Wil 1900 – FC Biel-Bienne 3 : 2
15:00 Servette FC – SR Delémont 4 : 1
Poniedziałek – 21.03.2011
20:10 FC Winterthur – FC Lausanne-Sport 1 : 2
Niedziela – 27.03.2011
14:30 Yverdon-Sport FC – FC Chiasso 0 : 1
15:00 FC Biel-Bienne – SR Delémont 3 : 2
15:00 Servette FC – FC Lugano 0 : 2
Piątek – 01.04.2011
19:45 FC Chiasso – FC Locarno 1 : 2
Sobota – 02.04.2011
16:00 FC Vaduz – FC Wil 1900 3 : 1
18:00 FC Biel-Bienne – FC Wohlen 0 : 3
Niedziela – 03.04.2011
15:00 Servette FC – FC Winterthur 3 : 3
15:30 SR Delémont – Yverdon-Sport FC 2 : 4
16:00 FC Lausanne-Sport – SC Kriens 4 : 1
Poniedziałek – 04.04.2011
19:45 FC Aarau – FC Stade Nyonnais 0 : 4
20:10 FC Schaffhausen – FC Lugano 1 : 2
Sobota – 09.04.2011
17:30 FC Stade Nyonnais – FC Biel-Bienne 1 : 1
17:30 FC Wil 1900 – FC Aarau 1 : 0
17:30 FC Locarno – SC Kriens 3 : 0
18:00 FC Lausanne-Sport – Servette FC 0 : 2
18:00 FC Winterthur – FC Schaffhausen 0 : 0
19:30 FC Lugano – Yverdon-Sport FC 2 : 1
Niedziela – 10.04.2011
15:30 SR Delémont – FC Vaduz 1 : 1
Poniedziałek – 11.04.2011
20:10 FC Wohlen – FC Chiasso 1 : 1
środa – 13.04.2011
19:45 FC Locarno – FC Aarau 1 : 1
Piątek – 15.04.2011
19:45 FC Chiasso – FC Lugano 0 : 2
19:45 SC Kriens – FC Winterthur 2 : 1
Sobota – 16.04.2011
16:00 FC Vaduz – FC Stade Nyonnais 1 : 5
17:30 FC Wil 1900 – SR Delémont 3 : 1
17:30 Yverdon-Sport FC – FC Wohlen 2 : 2
Niedziela – 17.04.2011
15:00 Servette FC – FC Schaffhausen 6 : 2
16:00 FC Biel-Bienne – FC Locarno 0 : 2
Poniedziałek – 18.04.2011
20:10 FC Aarau – FC Lausanne-Sport 2 : 1
środa – 20.04.2011
20:00 Servette FC – FC Vaduz 3 : 1
Czwartek – 21.04.2011
19:45 SR Delémont – FC Biel-Bienne 2 : 1
Piątek – 22.04.2011
19:45 FC Lugano – FC Stade Nyonnais 1 : 2
Sobota – 23.04.2011
17:30 FC Chiasso – FC Lausanne-Sport 1 : 2
17:30 FC Wohlen – SC Kriens 1 : 2
18:00 FC Winterthur – Yverdon-Sport FC 1 : 2
Poniedziałek – 25.04.2011
20:10 FC Schaffhausen – FC Wil 1900 1 : 3
Sobota – 30.04.2011
17:30 FC Stade Nyonnais – FC Chiasso 1 : 0
17:30 FC Wil 1900 – FC Locarno 3 : 1
17:30 FC Wohlen – FC Aarau 2 : 2
17:30 Yverdon-Sport FC – SC Kriens 1 : 2
18:00 FC Vaduz – FC Schaffhausen 1 : 0
Niedziela – 01.05.2011
15:00 FC Biel-Bienne – Servette FC 0 : 5
15:30 SR Delémont – FC Lausanne-Sport 1 : 3
Poniedziałek – 02.05.2011
20:10 FC Lugano – FC Winterthur 2 : 3
Piątek – 06.05.2011
19:45 SC Kriens – SR Delémont 0 : 2
19:45 FC Chiasso – Yverdon-Sport FC 2 : 1
Sobota – 07.05.2011
16:00 FC Vaduz – FC Biel-Bienne 1 : 1
17:30 FC Aarau – FC Lugano 2 : 0
19:30 FC Lausanne-Sport – FC Schaffhausen 4 : 0
19:30 FC Locarno – FC Winterthur 4 : 1
Niedziela – 08.05.2011
Servette FC – FC Wohlen 3 : 0
FC Wil 1900 – FC Stade Nyonnais 2 : 2
środa – 11.05.2011
19:45 FC Biel-Bienne – SC Kriens 7 : 0
19:45 FC Lugano – Servette FC 0 : 6
19:45 FC Stade Nyonnais – FC Lausanne-Sport 0 : 5
19:45 FC Schaffhausen – FC Aarau 2 : 2
19:45 FC Winterthur – FC Vaduz 1 : 1
19:45 FC Wohlen – FC Wil 1900 2 : 1
19:45 Yverdon-Sport FC – FC Locarno 2 : 1
Czwartek – 12.05.2011
19:45 SR Delémont – FC Chiasso 3 : 0
Sobota – 14.05.2011
16:00 FC Vaduz – FC Wohlen 0 : 5
17:30 FC Wil 1900 Yverdon-Sport FC 3 : 1
17:30 FC Aarau – FC Winterthur 1 : 0
17:30 SC Kriens – FC Schaffhausen 1 : 0
Niedziela – 15.05.2011
FC Locarno – Servette FC 3 : 2
FC Stade Nyonnais – SR Delémont 2 : 1
14:30 FC Chiasso FC Biel-Bienne 1 : 2
16:00 FC Lausanne-Sport – FC Lugano 3 : 1
Sobota – 21.05.2011
FC Aarau – Yverdon-Sport FC 2 : 1
SC Kriens – FC Wil 1900 1 : 3
FC Lausanne-Sport – FC Vaduz 2 : 0
FC Locarno – SR Delémont 3 : 2
FC Lugano – FC Wohlen 1 : 1
FC Schaffhausen – FC Stade Nyonnais 2 : 3
Servette FC – FC Chiasso 3 : 0
FC Winterthur – FC Biel-Bienne 1 : 0
środa – 25.05.2011
FC Biel-Bienne – FC Lausanne-Sport 0 : 4
SR Delémont – FC Lugano 1 : 3
FC Stade Nyonnais – FC Locarno 5 : 2
FC Vaduz – FC Aarau 2 : 0
FC Wil 1900 – FC Winterthur 2 : 1
FC Wohlen – FC Schaffhausen 5 : 2
Yverdon-Sport FC – Servette FC 0 : 2
FC Chiasso – SC Kriens 0 : 0

Wykaz meczów z sezonu 2012/2013 jest na stronie sezon 2012/2013, z sezonu 2011/2012 jest na stronie sezon 2011/2012, z sezonu 2010/2011 jest na stronie sezon 2010/2011, sezonu 2009/2010 jest umieszczony na stronie sezon 2009/2010 i dla porównania na stronie sezon 2003/2004 wyniki meczów z sezonu piłkarskiego 2003/2004.

Tabele podsumowujące sezonu 2012/2013 publikujemy na stronie tabela 2012/2013,sezonu 2011/2012 publikujemy na stronie tabela 2011/2012, sezonu 2010/2011 publikujemy na stronie tabela 2010/2011, a sezonu 2009/2010 na stronie tabela 2009/2010.

Podobne wpisy

0 Komentarzy

Nie ma jeszcze komentarzy!

Jeszcze nie ma komentarzy ale moze chcesz dodac swoj?

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Bieżące wskaźniki finansowe

Kurs: 1 CHF – 3,9047 PLN zmiana: -0,64 %

Index SMI Zurych: 10 463.43 zmiana: +0,28 %