Start | O nas | Impressum | Kontakt | Pomoc | Mapa stron | Euro 2008
Kurs franka
Deutsch Français Italiano English Po polsku
Dziś     Jutro
Pogoda
Wiadomości:
SMI: 
Newsletter
Najnowsze informacje na twój e-mail
więcej info
Tu znajdziecie inne informacje o Szwajcarii
Swiss Club
Zobacz dlaczego warto wstąpić do naszego klubu
   więcej...
Gazetka online
Przeczytaj naszą gazetkę online. Warto na prawdę!
   więcej...
Najlepsze wina
Szwajcarskie wina są rzeczywiście doskonałe.
   więcej...
Kursy językowe w Instytucie Le Bosquet w Lozannie
      Kultura: edukacja
Kursy językowe w Szwajcarii w Instytucie Le Bosquet w Lozannie
Zapraszamy na kursy językowe prowadzone przez Instytut "Le Bosquet" w Lozannie. Instytut «Le Bosquet» S.A., szkoła językowa, to przedsiębiorstwo rodzinne założone w lipcu 1973 r. Specjalizuje się w nauczaniu języka francuskiego wśród cudzoziemców, których w razie potrzeby przygotowuje do egzaminów Alliance Française i wymaganych przez Izbę Handlową (Chambre de Commerce).
Najważniejsze zasady przestrzegane przez Instytut (Karta Instytutu): DZIAŁALNOŚĆ POZALEKCYJNA
Instytut «Le Bosquet» S.A. informuje zawsze i regularnie swoich studentów o wydarzeniach kulturalnych i społecznych mających miejsce w Lozannie. Stale proponuje wyjścia kulturalne w ramach swych kursów. Swoim wykładowcom Instytut również proponuje dalsze doskonalenie zawodowe w ilości 2 - 3 dni rocznie.

JAKOŚĆ
Instytut «Le Bosquet» S.A. regularnie sprawdza jakość prowadzonych kursów i oferowanych świadczeń, za pomocą takich narzędzi kontrolnych jak: Stosowanie tego dokumentu jest regularnie weryfikowane przez Dyrekcję Instytutu.

KURS FRANCUSKIEGO:
Poranny kurs intensywny 20 lekcji tygodniowo.

KURS ANGIELSKIEGO (na życzenie):
Kurs popołudniowy 10 godzin tygodniowo.

KRÓTKI KURS PRZYSPIESZONY
Na życzenie organizujemy kursy indywidualne lub dla małych grup pracowników, czy kolegów z tego samego przedsiębiorstwa lub instytucji. To doskonała okazja do integracji i nauki języka dla tych, którzy powinni go poznać. Mogą one obejmować 30 do 120 lekcji po 50 minut w ilości 2 do 6 lekcji dziennie, rozłożone w czasie od 1 do 4 tygodni.

KURSY INDYWIDUALNE
Jeśli Wasze zajęcia zawodowe nie pozwalają na wzięcie udziału w kursach regularnych, nasz instytut chętnie udzieli Wam lekcji indywidualnych w godzinach, jakie Wam odpowiadają.

KURS NIEMIECKIEGO / KURS HISZPAŃSKIEGO:
Te dwa języki są aktualnie nauczane wyłącznie jako kursy indywidualne, lub w małych grupach dla przedsiębiorstw lub grup kolegów.

KURSY WAKACYJNE
Zaczynają się zawsze w pierwsze poniedziałki lipca. Pełny kurs trwa 11 tygodni, a program jest taki sam, jak kursów regularnych. Naucza ten sam wykwalifikowany personel co na kursach regularnych, kładąc szczególny nacisk na stworzenie jak najlepszej atmosfery nauki.

Instytut "Le Bosquet" mieści się w dwóch nowoczesnych i cichych budynkach, gdzie oferuje idealne warunki pracy. Znajduje się w centrum Lozanny, przy ulicy wolnej od dużego ruchu, ale w bezpośredniej bliskości środków transportu publicznego.

Nasza szkoła nie dysponuje internatem, ponieważ jest szkołą dla dorosłych. Studenci wszelkich narodowości i bardzo różnorodnych kultur spotykają się tu, by uczyć się francuskiego, bądź doskonalić znajomość tego języka w celach zawodowych, czy dla własnej przyjemności.

Szkoła jest zrzeszona w Szwajcarskiej Federacji Szkół Prywatnych (Fédération Suisse des Écoles Privées) i Stowarzyszeniu Szkół Prywatnych Kantonu Vaud (Association Vaudoise Des Écoles Privées).

ZAKWATEROWANIE
Nasz instytut udostępnia listę pensjonatów, rodzin, pokojów i kawalerek (studio) do wynajęcia. Utrzymujemy ścisły kontakt z pensjonatami, kwaterującymi naszych uczniów.

DOKUMENTY
Każda osoba ucząca się w naszym instytucie musi posiadać ważny paszport lub dowód osobisty.

UBEZPIECZENIE CHOROBOWE
Ponieważ ubezpieczenie jest obowiązkowe, instytut udostępnia adres firmy ubezpieczeniowej dla uczących się nie posiadających ubezpieczenia.

ORGANIZACJA
Kursy intensywne trwają 11 tygodni, po 4 lekcje 50-minutowe dziennie.
Okres jesienny: od października do grudnia
Okres zimowy: od stycznia do marca
Okres wiosenny: od kwietnia do czerwca
Kurs wakacyjny: od lipca do września.

Cennik, rozkład zajęć, program i organizacja kursu mogą być zmienione w zależności od okoliczności.

Dyrekcja zastrzega sobie prawo relegowania ucznia, którego zachowanie, niezdyscyplinowanie, czy moralność stanowiłyby uszczerbek dla szkoły.

METODY
Nasze metody łączą w sobie priorytet nauczania języka mówionego na co dzień bez zapominania o języku pisanym. Nasze metody są dostosowane do każdego poziomu. Pozwalają one też naszym studentom uczestniczyć w sytuacjach praktycznych życia codziennego, w których biorą ciągły udział i uczestniczą aktywnie w kursie.

Dzięki pomocy materiałów dydaktycznych przygotowanych przez naszych specjalistów, uzupełniających metody audiowizualne i biblioteczne, nasze wysiłki dążą do umożliwienia uczniom myślenia i szybkiego porozumiewania się w języku, którego się uczą.
REKLAMA
Pierwszy polski sklep internetowy w Szwajcarii
Zobacz także te strony:
  ::  genewa info  ::  praca.szwajcaria.net  :: szwajcarskiebanki.pl  ::  valais-wallis.pl  ::  stgallen.pl  ::  swisshotels.pl ::  
Copyright © 2001 - 2015 by 'szwajcaria.net'
Zarezerwuj domek
w Szwajcarii:
edom.pl Domy i apartamenty wakacyjne
Reklama:
Zegarki na miarę

Zarezerwuj hotel w Szwajcarii:


Konto w szwajcarskim banku

Nauka w Szwajcarii
Kolejka na Jungfrau
Sklep 3 Suisses
Kosmetyki Yves Rocher
Tu może być Twoja reklama
Reklama:
Strona Fundacji Lifeboat