Start | O nas | Impressum | Kontakt | Pomoc | Mapa stron | Euro 2008
Kurs franka
Deutsch Français Italiano English Po polsku
Dziś     Jutro
Pogoda
Wiadomości:
SMI: 
Newsletter
Najnowsze informacje na twój e-mail
szwajcarskie.info
Lista hoteli przez nas polecanych
Swiss Club
Zobacz dlaczego warto wstąpić do naszego klubu
   więcej...
Gazetka online
Przeczytaj naszą gazetkę online. Warto na prawdę!
   więcej...
Najlepsze wina
Szwajcarskie wina są rzeczywiście doskonałe.
   więcej...
Hotel-Restaurant Alpenblick w Randa k. Zermatt VS
      Zakwaterowanie: pensjonaty
Pensjonaty szwajcarskie
Mały pensjonat górskiLiczba pensjonatów jest bardzo duża, dlatego nie będziemy ich tu prezentować. Jesteśmy w trakcie przygotowywania osobnej witryny o pensjonatach, ale będzie ona umieszczona w Internecie dopiero za kilkanaście tygodni z uwagi na wielką liczbę pensjonatów i ogrom pracy z tym związany.


Do tego czasu proponujemy szukać odpowiednich pensjonatów na stronach miejscowych biur turystycznych i informacji turystycznej. Znajdują się praktycznie w każdej miejscowości.

Nocleg w pensjonacie jest korzysty z tego względu, że zapewnia wypoczynek w domowej atmosferze, często wręcz rodzinnej, gdzie właściciele osobiście troszczą się o swoich gości i gdzie ceny są znacznie niższe niż w hotelach kilkugwiazdkowych. To z reguły bardzo sympatyczne miejsca.

Zdjęcie u góry przedstawia jeden z pensjonatów u stóp znanej stacji narciarskiej Zermatt w miejscowości Randa. Pensjonat nosi nazwę Hotel-Restaurant Alpenblick. Zapewnia przyjemny wypoczynek dla rodzin jak w domu w przystępnych cenach od 63 do 76 Fr za noc od osoby. Cena obejmuje oczywiście śniadanie.

To świetne miejsce na spokojny wypoczynek i dobre miejsce wypadowe na wycieczki w okoliczne góry oraz do miejscowości Zermatt. Pensjonat dysponuje własnym transportem, dostępem bezprzewodowym do Internetu, dla niepalących. Przyjmuje gości nawet na jedną noc.
REKLAMA
Pierwszy polski sklep internetowy w Szwajcarii
Zobacz także te strony:
  ::  genewa info  ::  praca.szwajcaria.net  :: szwajcarskiebanki.pl  ::  valais-wallis.pl  ::  stgallen.pl  ::  swisshotels.pl ::  
Copyright © 2001 - 2015 by 'szwajcaria.net'
Zarezerwuj domek
w Szwajcarii:
Reklama:

Zegarki na miarę

Zarezerwuj hotel w Szwajcarii:


Konto w szwajcarskim banku

Nauka w Szwajcarii
Reklama:
Strona Fundacji Lifeboat