Start | O nas | Impressum | Kontakt | Pomoc | Mapa stron | Euro 2008
Kurs franka
Deutsch Français Italiano English Po polsku
Dziś     Jutro
Pogoda
Wiadomości:
SMI: 
Newsletter
Najnowsze informacje na twój e-mail
szwajcarskie.info
Lista hoteli przez nas polecanych
Swiss Club
Zobacz dlaczego warto wstąpić do naszego klubu
   więcej...
Gazetka online
Przeczytaj naszą gazetkę online. Warto na prawdę!
   więcej...
Najlepsze wina
Szwajcarskie wina są rzeczywiście doskonałe.
   więcej...
Naśnieżanie stoku
      Sport: narciarstwo
Abonamenty narciarskie (skipass)
Każdy wyciąg, każda stacja narciarska, czy region ma w swojej ofercie specjalne skipassy. Prezentujemy tu jedną z ciekawszych.

Dla amatorów białego szaleństwa stacje narciarskie środkowo-wschodniej Szwajcarii przygotowały specjalną ofertę:

Meilenweiss - skipass ważny w przygranicznych stacjach narciarskich 4 krajów: Austrii, Niemiec, Liechtensteinu i oczywiście Szwajcarii.

Jest to abonament na cały sezon zimowy 2012/2013 obejmujący w Szwajcarii 21 terenów narciarskich (w roku 2011 obejmował 13): Skipass "Meilenweiss" ważny jest w powyższych miejscowościach na ponad 300 kolejkach i wyciągach (wcześniej 99), ponad 900 kilometrach tras narciarskich.

Można z jego pomocą korzystać ze wspaniałych tras od połowy listopada 2012 r. do końca kwietnia 2013 r., czyli przez cały sezon zimowy.

Wykupiony przed 1 grudnia 2012 r. miał cenę 998 Fr dorośli, 648 Fr młodzież od 12 do 18 lat, 499 Fr dzieci od 6 do 12 lat. Jego normalna cena po 1 grudnia 2012 r. wynosi 1048 Fr dorośli, 681 Fr młodzież od 12 do 18 lat i 524 Fr dzieci od 6 do 12 lat. Dzieci w wieku do 6 lat korzystają bezpłatnie.

Skipass zamówić można przez Internet ze stron dowolnego powyższego regionu, lub w kasie dowolnej kolejki wybranego regionu. Jeszcze jedna ważna informacja: wykupienie abonamentu na całą zimę daje również darmowe przejazdy kolejkami w następujących miejscowościach: Wyciąg krzesełkowy Brügellekopf w Alberschwende, kolejki górskie Andelsbuch, Mellau, Diedamskopf w Au-Schoppernau, Uga Express w Damüls, Steffisalp w Warth, koleje linowe Grosswalsertaler w Sonntag, koleje linowe Faschina - Panorama Bahn w Stafelalpe, kolejka Jöchelspitzbahn w Bach/Lechtal.
REKLAMA
Pierwszy polski sklep internetowy w Szwajcarii
Zobacz także te strony:
  ::  genewa info  ::  praca.szwajcaria.net  :: szwajcarskiebanki.pl  ::  valais-wallis.pl  ::  stgallen.pl  ::  swisshotels.pl ::  
Copyright © 2001 - 2015 by 'szwajcaria.net'
Zarezerwuj domek
w Szwajcarii:
Reklama:

Zegarki na miarę

Zarezerwuj hotel w Szwajcarii:


Konto w szwajcarskim banku

Nauka w Szwajcarii
Reklama:
Strona Fundacji Lifeboat