Start | O nas | Impressum | Kontakt | Pomoc | Mapa stron | Euro 2008
Kurs franka
Deutsch Français Italiano English Po polsku
Dziś     Jutro
Pogoda
Wiadomości:
SMI: 
Newsletter
Najnowsze informacje na twój e-mail
szwajcarskie.info
Lista hoteli przez nas polecanych
Swiss Club
Zobacz dlaczego warto wstąpić do naszego klubu
   więcej...
Gazetka online
Przeczytaj naszą gazetkę online. Warto na prawdę!
   więcej...
Najlepsze wina
Szwajcarskie wina są rzeczywiście doskonałe.
   więcej...
Dzieci korzystające ze spania na sianie
      Zakwaterowanie
Spanie na sianie
Jak wspomnieliśmy na stronie agroturystycznej Szwajcaria oferuje wszelkie formy wypoczynku, także te w kontakcie z naturą w gospodarstwach agroturystycznych. Formy te zyskują coraz większe uznanie wśród obywateli Szwajcarii.

Czysta natura: sianko!Niegdyś konieczność, dziś atrakcja - nocleg na sianie. Oczywiście jest to zupełnie inne spanie niż kiedyś. W tym przypadku wygoda także jest istotna. Dlatego wszystkie obiekty oferujące tę usługę muszą uzyskać specjalne świadectwo jakości.

W większości przypadków gospodarze oferują także poznanie swego gospodarstwa i ekologiczne produkty naturalne z własnej produkcji. Bliższe informacje znajdziejcie Państwo pod adresem organizacji Schlaf im Stroh, która zrzesza gospodarstwa oferujące wypoczynek w tej formie. Na jej stronach przedstawione są szczegółowe oferty wszystkich zarejestrowanych 250 gospodarstw.

Na wiosnę zaprezentujemy Wam pełny wykaz dostępnych gospodarstw agroturystycznych w Szwajcarii z możliwością rezerwacji online.

Czysta natura: sianko!Koszt noclegu na sianie to 20-40 Fr razem ze śniadaniem, dzieci do lat 10 płacą 10-30 franków. Są to ceny obowiązujące w całej Szwajcarii. Dodatkowo trzeba doliczyć 2 Fr za kąpiel pod prysznicem. Jeśli potrzebujemy przetransportować bagaż to należy doliczyć jeszcze 1 Fr za kilometr. Do tego dochodzą jeszcze opłata klimatyczna. Ale warto, choćby po to, by zobaczyć jak smakuje życie traperskie w takim kraju jak Szwajcaria.

źródło: schlaf-im-stroh.ch
REKLAMA
Zobacz także te strony:
  ::  genewskie.info  ::  praca.szwajcaria.net  :: bankiszwajcarskie.pl  ::  valais.pl  ::  berno.com.pl  ::  hoteleszwajcarskie.pl ::  
Copyright © 2001 - 2012 by 'szwajcaria.net'. Created by Tissot Internet for:
Zarezerwuj domek
w Szwajcarii:
Reklama:

Zegarki na miarę

Zarezerwuj hotel w Szwajcarii:


Konto w szwajcarskim banku

Nauka w Szwajcarii
Reklama:
Strona Fundacji Lifeboat